Zamknij

Maskownica rur i kabli - imitacja drewna na wymiar

Data dodania: 2022-06-27 08:02:44

Opis

Chcesz zamaskować rury, kable, ciągi wentylacyjne lub inne instalacje? Przetestuj ofertę producenta dekoracyjnych imitacji drewna! Za pomocą naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników podczas osłaniania nadasz wnętrzu niesamowity, atrakcyjny charakter. 
Produkujemy:
ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską ewentualnie klinem zarówno z ozdobnymi krawędziami,
narożniki drewnopodobne, 
profile płaskie pełne jak i przelotowe, 
deski elastyczne.

W naszej propozycji znajdziesz belki rustykalne o obszernych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość max 5 m. Nie zapominaj, że zamawiając deski i belki dekoracyjne na wymiar zyskujesz, bo nie wydajesz pieniędzy na odpad. 

Przy użyciu naszych materiałów błyskawicznie i estetycznie zamaskujesz także zarysowania tynków i stropów, podciągi, nawiewy, przewody. A to wszystko w gustownym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych modeli w 28 odcieniach. 
Żeby obejrzeć na własne oczy wyjątkowo realistyczne wzorce 3d naszych wyrobów, zamów już w chwili obecnej darmowe elementy na stronie www.plastmaker.pl (koszty przesyłki to jedynie 15 zł). Zamów próbki przez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA