Absolwentki liceum medycznego w Tarnowskich Górach, klasa B, obchodziły 35- lecie ukończenia szkoły i zdobycia dyplomu pielęgniarki. - Spotkanie po latach odbyło się 20 i 21 czerwca w Jurajskiej Chacie, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w pięknych okolicach zamków w Bobolicach i Mirowie – mówi uczestnicząca nim wychowawczyni klasy Grażyna Jakubiuk. W spotkaniu uczestniczyło 15 absolwentek. - Wspomnieniom i wzruszeniom nie było końca. Piękne jest to, że prawie wszystkie absolwentki pracują w zawodzie. Wspaniała kadra nauczycielska liceum medycznego zaszczepiła miłość do pracy przy chorym człowieku i rozwinęła najpiękniejsze cechy osobowości uczennic – zaznacza była wychowawczyni klasy B. To było drugie spotkanie absolwentek, wcześniej widziały się po 15 latach od ukończenia szkoły. Tym razem nie udało się spotkać w murach placówki, czego panie bardzo żałują. Czytaj też: Tarnowskie Góry. Absolwenci Staszica 50 lat po maturze
2026-06-25 14:21:00Zdjęcie 1 z 4
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 4
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 4
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 4
0
0
0
0
0