Tarnowskie Góry świętują 500-lecie, a my po raz kolejny wracamy do powojennej historii. Tym razem do Gwarków w latach 60. XX w. To następne zdjęcia, które zgodziła się udostępnić Tarnogórzanka Urszula Nowaczyk. Dzieli się bogatym zbiorem ojca, który fotografował Tarnowskie Góry i okolice. Nawiązała współpracę ze Zbigniewem Banasiem ze Świerklańca. Zobaczcie, jak bawiliśmy się na Gwarkach lata temu i jak wówczas wyglądał gwarkowski pochód. Czytaj też: Rowerem w rower, lądowanie LPR, strach na Osadzie Jana
2026-05-10 07:13:00Zdjęcie 1 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 21 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 22 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 23 z 24
0
0
0
0
0
Zdjęcie 24 z 24
0
0
0
0
0