Do poważnego wypadku doszło na autostradzie A1 w Dobieszowicach w powiecie będzińskim. [AKTUALIZACJA] Czynności na miejscu już się zakończyły. Ustalono, że jeden z kierowców nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył osobówki. Kierowca samochodu osobowego trafił do szpitala. *** Zderzyły się tam trzy samochody, w tym ciężarowy. Droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy drogami lokalnymi na wysokości węzła Piekary Śląskie. Piekarscy policjanci informują, że wjazd na autostradę A1 kierunek Łódź też jest zablokowany. - Prosimy o wybieranie alternatywnych tras dojazdu oraz zachowanie szczególnej ostrożności – apelują mundurowi. Czytaj też: Powiat tarnogórski. Tragedia. Nie żyją dwie osoby
2026-06-24 12:00:00Zdjęcie 1 z 4
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 4
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 4
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 4
0
0
0
0
0