Instrukcja obsługi sklepu
Kup e-Gwarka

Instrukcja obsługi sklepu

Sklep internetowy oferuje elektroniczne wydanie gazety „Gwarek” w postaci plików PDF. Użytkownik może zakupić bieżący numer e-Gwarka lub zdecydować się na jego prenumeratę: kwartalną, półroczną lub roczną.

By móc kupować e-Gwarka należy zarejestrować się w sklepie, wypełniając pola formularza. Po dokonaniu wpłaty w systemie DotPay, kupujący zostanie przekierowany na podstronę z historią zakupów. Tam będzie mógł pobrać zakupione pliki PDF.

W przypadku zakupu prenumeraty kolejne pliki PDF będą się ukazywać sukcesywnie na podstronie z historią zakupów, zgodnie z datami wydań „Gwarka”.

Aby pobrać zaprenumerowane pliki, należy zalogować się na swoje konto. Formularz logowania znajduje się w zakładce „e-gwarek” w prawej kolumnie.

Do przeglądania plików PDF służy program Acrobat Reader.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.