Zamknij

Ekspedientka (sprzedawca)

Miejsce pracy: Nakielska 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprzedaż pieczywa, ciast, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Wymagania dodatkowe
      • Obsługa kasy fiskalnej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagane doświadczenie
        Pracodawca: PIEKARNIA "BALTA" JAROSŁAW WYSZYŃSKI, STANISŁAW KŁYS SPÓŁKA JAWNA
        Adres: Nakielska 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Jarosław Wyszyński
        Numer telefonu: 607376429
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV; praca w godzinach 06:00 - 14:00, 10:00 - 18:00, oraz soboty i niedziele handlowe w godzinach 06:00 - 14:00;
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        prace ogólnobudowlane
        StPr/24/0446
        wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

        księgowanie firm na uproszczonej księgowości, wyliczanie podatku dochodowego i VAT, kontakt z klientem, Urzędem Skarbowym i ZUS
        StPr/24/0447
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
        StPr/24/0547
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć kulinarnych, edukacyjnych, sportowych, plastycznych, prowadzenie dokumentacji świetlicy
        StPr/24/0445
        wynagrodzenie od od 2 140 PLN

        Podstawowe usługi fryzjerskie dla kobiet
        StPr/24/0229
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Podstawowe usługi fryzjerskie. Strzyżenie mężczyzn.
        StPr/24/0228

        Prowadzenie postępowania administracyjnego z zakresu właściwości PINB, przygotowywanie projektów i decyzji, postanowień, pism, działalność inspekcyjno-kontrolna
        StPr/24/0425

        obsługa komputera, urządzeń biurowych, odbieranie telefonów
        StPr/24/0433

        - fachowa obsługa systemów komputerowych, ich instalacja oraz programowanie, właściwe zarządzanie danymi, - instalacja nowych programów,
        StPr/24/0434
        wynagrodzenie od od 5 384,35 PLN

        Praca z dokumentami, praca przy komputerze powyżej 2 godzin dziennie;
        StPr/24/0436