Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik fizyczny z umiejętnościami mechanicznymi

Data dodania: 2024-09-03 12:22:33 ID: 2731

885 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Opis

AP Profesja (KRAZ 27938) to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych, outsourcingiem kadrowo-płacowym, a także przeprowadzaniem testów kompetencji dla kandydatów na wysokie stanowisko pracownicze.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny z umiejętnościami mechanicznymi.

Miejsce pracy: Radzionków

Zakres obowiązków:

Bieżący serwis i utrzymanie przyczep i naczep,

Diagnozowanie i naprawa usterek,

Terminowa realizacja zleceń,

Przeglądy serwisowe.

Oczekujemy od Ciebie:

Wykształcenie min. zawodowe,

Prawo jazdy kat. B,

Umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi (śrubokręty, wkrętarki, ect.),

Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Umiejętność pracy w zespole,

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

Podstawę + premię,

Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

Pracę w fajnej atmosferze,

Pracę w systemie 7.00 - 15.00, 9.00 - 17.00,

Długofalową współpracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień, wiedzy i doświadczenia,

Niezbędne narzędzia do pracy,

Kawę, herbatę, wodę.