Zamknij
08:59, 17.01.2022
14-letnia Maja Pawelska z Szałszy wygrała tenisowe mistrzostwa Polski do lat 16.
16:00, 16.01.2022
Piotr Maligłówka z Bobrownik Śląskich został wicemistrzem Polski podczas Mistrzostw Polski Ju-Jitsu, które odbyły się w Katowicach.
17:59, 15.01.2022
Nowy rok, nowe plany klubu sportowego z Tarnowskich Gór. Ósemka, klub kojarzony z hokejem na trawie, rozwija inne sekcje, zmienił nazwę. Ma nowe logo i stronę internetową.
16:44, 10.01.2022
Do 28 lutego w Radzionkowie można składać wnioski o przyznawanie nagród za wysokie wyniki sportowe.
2
07:04, 10.01.2022
18 organizacji działających w Tarnowskich Górach dostanie dofinansowanie na swoją działalność w 2022 roku. Miasto przeznaczyło na ten cel 976 tys. zł.
17:59, 07.01.2022
Z Trzema Królami do Woźnik. Biegacze i kolarze z grup Cidry Lotajom oraz O co biega w kaletach 6 stycznia spędzili aktywnie.
4
08:00, 07.01.2022
Pod koniec grudnia ogłoszono przetarg na budowę boisk przy stadionie Gwarka Tarnowskie Góry. Inwestycja ma kosztować ok. 13 mln zł.
13:32, 03.01.2022
Siatkarki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Radzionków - juniorki młodsze i młodziczki bardzo dobrze radzą sobie na ligowych parkietach.
11:29, 28.12.2021
Natalia Horzela wywalczyła tytuł mistrzyni Polski juniorek w ju-jitsu. To nie jedyny sukces UKS Judo Ahinsa podczas grudniowych zawodów.
14:00, 22.12.2021
OKKS Orzech zorganizował klubowy, świąteczny turniej akrobatyczny na hali sportowej w Nakle Śląskim. W zawodach wzięły udział 54 zawodniczki.
18:27, 21.12.2021
Kolejny sukces zawodników MKS Park Wodny z Tarnowskich Gór. Tym razem na pływackich Mistrzostwach Polski 14-latków. Odbyły się w miniony weekend w Olsztynie.
13:59, 21.12.2021
Bartłomiej Niedbała z Miedar w tym roku odniósł sporo szachowych sukcesów, wśród których jest m.in. zdobycie tytułów mistrza i wicemistrza Polski.
07:00, 21.12.2021
TKS Karate Tarnowskie Góry wywalczył drużynowo I miejsce podczas Pucharu Polski w Karate Kyokushin w Bydgoszczy. Zawodnicy TKS wywalczyli w sumie 9 medali.
13:19, 17.12.2021
Zajęcia prowadzone przez złotych medalistów Mistrzostw Polski, nowoczesne korty, sale treningowe i rodzinna atmosfera. S4S Squash For Silesia to prawdziwa gratka dla miłośników sportów rakietowych i studio treningowe z bogatą ofertą zajęć fitness oraz gym, które właśnie przeniosło swoją działalność do Orzecha.
1
06:23, 17.12.2021
W Wieszowie działa jedyna w województwie śląskim Niemieckojęzyczna Szkółka Piłkarska. W grudniu szkółka po kilku miesiącach działalności debiutowała na turnieju.