Zamknij
19:00, 18.05.2022
Tarnogórzanka Wiktoria Aumiiller z reprezentacją Polski niesłyszących w piłce nożnej wywalczyła srebrny medal podczas Letnich Igrzysk Głuchych Caxias do Sul w Brazylii.
08:21, 17.05.2022
W sobotę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zorganizował Wiosenne Zawody Strzeleckie.
13:00, 12.05.2022
Pod koniec kwietnia grupa zawodników z Amatorskiej Sekcji Tenisa Stołowego wzięła udział w Mistrzostwach Polski Amatorów w Toruniu. Wypadli bardzo dobrze.
14:59, 11.05.2022
8 medali zdobyli kajakarze z UKS Olimpijczyk Nowe Chechło podczas Długodystansowych Mistrzostw Śląska w Kajakarstwie: 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe.
14:27, 10.05.2022
Radosław Dębicki, wielokrotny medalista ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów, zdobył kolejne znaczące wyróżnienie. Wygrał Mistrzostwa Europy w Trójboju siłowym w juniorach do lat 23.
11:31, 10.05.2022
17 zespołów rywalizowało w tegorocznej edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas. Rozgrywki wróciły po 2-letniej przerwy.zakończyły się na początku maja.
18:00, 09.05.2022
Najdłużej uciekał Piotr Nowak. Przebiegł 35 km. W niedzielę w Kaletach odbyła się kolejna edycja Wings for Life.
10:42, 07.05.2022
Już w niedzielę 8 maja rozegrana zostanie II edycja tegorocznych zmagań w ramach Biegowego Grand Prix MOSiR 2022. Początek rywalizacji o godz. 10.00 w parku w Brzezinach Śląskich. Po zeszłorocznym remoncie park odzyskał dawny blask, co z pewnością docenią biegacze.
13:59, 06.05.2022
Reprezentanci klubu Górnik Bobrowniki Śląskie dobrze poradzili sobie podczas IV Mistrzostw Polski w łucznictwie.
11:59, 05.05.2022
Erik Major, pływak z MKS Park Wodny Tarnowskie Góry, zakwalifikował się na mistrzostwa Europy juniorów na wodach otwartych, które odbędą się w Portugalii w czerwcu.
15:59, 04.05.2022
Tomasz Stańczyk i Artur Niglus wygrali II Zielony Triathlon Turystyczny. Zawodnicy mieli do pokonania prawie 7 km biegiem, 2 km w kajaku i ponad 9 km rowerem.
13:59, 02.05.2022
Zawodnicy Akademii Sportu Deshi działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu bardzo dobrze wypadli podczas Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin w Wieruszowie.
17:00, 29.04.2022
Bardzo dobrze wypadli reprezentanci Klubu Wspinaczki Sportowej Klif z Tarnowskich Gór podczas kolejnej edycji Pucharu Polski. Wywalczyli 4 medale.
1
13:59, 28.04.2022
W Krupskim Młynie po raz pierwszy została przyznana nagroda wójta za wysokie wyniki sportowe. Laureatką została Julia Bulanda z Potępy.
1
16:00, 27.04.2022
W zorganizowanych dzisiaj przez 5 Pułk Chemiczny w Tarnowskich Górach biegach przełajowych udział wziął sierż. szt. Jacek Mężyk. Na co dzień służący w wydziale prewencji tarnogórskiej policji, zajął 5. miejsce.