Zamknij
2
14:20, 23.10.2021
Piekarzanin Artur Borecki zdobył srebrny medal Mistrzostw Europy Masters w Podnoszeniu Ciężarów w Alkmaar w Holandii.
15:59, 22.10.2021
Cztery imprezy biegowe zaplanowano w ramach startującej już 23 października I Śląskiej Ligi Biegowej, którą wspólnie organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie, Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka, Miechowicką Grupę Biegową oraz Stowarzyszenie Biegowe „Cidry Lotajom”.
08:29, 20.10.2021
Medale, w tym dwa złote i III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Bardzo dobry występ KWS Klif Tarnowskie Góry podczas mistrzostw Polski w wspinaczce sportowej.
1
14:17, 19.10.2021
320 biegaczy, 64 pięcioosobowych sztafet, 4 pętle po alejkach parku na Księżej Górze. W Radzionkowie odbyła się VI edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin.
08:42, 19.10.2021
Po raz piąty w Piekarach Śląskich odbył się Bieg Charytatywny "Pomagamy Durś". To wydarzenie sportowe i charytatywne.
18:11, 18.10.2021
Julia Bulanda z Potępy zdobyła złoty medal podczas Pucharu Polski Juniorów i Juniorek w judo.
14:46, 17.10.2021
Mikołaj Kowalik z Tarnowskich Gór zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii kulturystyka open 50 plus. To kolejny sukces tarnogórzanina w tym roku.
14:15, 17.10.2021
Dwa przegrane mecze - to smutny bilans ostatniego tygodnia dla Gwarka Tarnowskie Góry. Jego sytuacja w tabeli III grupy III ligi piłki nożnej nie wygląda najlepiej.
4
16:55, 14.10.2021
12 października w Konopiskach odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Byli tam uczniowie szkół średnich z Tarnowskich Gór i Radzionkowa.
13:29, 12.10.2021
Zespół Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich triumfował w tegorocznej edycji  Biegowego Grand Prix Piekar Śląskich. To debiut placówki w biegowym cyklu.
10:28, 12.10.2021
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy powstał 5 lat temu. Intensywnie działa nie tylko na polu sportowym, ale też charytatywnym. Przykładem jest piknik dla 6-letniego Piotrusia.
1
11:04, 11.10.2021
6 października w Częstochowie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Szkolnej Lidze LA. Lekkoatletki z II LO im. St. Staszica w Tarnowskich Górach zajęły IV miejsce.
17:09, 08.10.2021
Na plantach w Radzionkowie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Rywalizowali w nich uczniowie i uczennice z szkół podstawowych powiatu tarnogórskiego.
17:35, 07.10.2021
Piekarzanin Nikodem Gwóźdź zakończył tegoroczny sezon kolarski kolejnymi sukcesami, podczas mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, jazda na czas dwójek i drużyn.
1
16:59, 05.10.2021
Bracia Piotr i Dawid Fronczkowie wygrali VIII rajd rowerowy na orientację "Szlakiem kuźnic Kalet i okolic". Dotarcie do wszystkich punktów kontrolnych zajęło im 1 godzinę i 8 minut. Przejechali 27 kilometrów.