Zamknij
Promuj to ogłoszenie

PRACA FIZYCZNA NA 1 ZMIANĘ - MIASTECZKO ŚLĄSKIE

Data dodania: 2024-09-24 09:52:08 ID: 2782

735 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Praca na stanowisku Rafiniarz / Odlewacz metali

Zadania:
- praca fizyczna - czyszczenie pieców procesowych;
- praca przy obsłudze ręcznych narzędzi technologicznych;
- usuwanie zanieczyszczeń metalicznych z rejonu instalacji procesowej.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w podwyższonej temperaturze otoczenia;
- konieczna dobra kondycja fizyczna;
- dokładność, chęć do pracy;
- umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
-stawkę z dodatkami do 5500 zł brutto miesięcznie;
-pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (6:00-14:00);
-umowę o pracę na cały etat;
-komplet odzieży ochronnej - hełm, maskę, przyłbicę, specjalną odzież;
-darmowy posiłek regeneracyjny;
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu na inne stanowiska robocze;
-możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę już po 3 miesiącach - od tego momentu otrzymasz dodatkowe benefity: wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowanie kart sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do leków - nawet do 80%, dofinansowanie wycieczek, wczasy dla pracowników i ich rodzin, pożyczki z kasy zapomogowej, pożyczki mieszkaniowe, kursy językowe, dofinansowanie do studiów, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.