Zamknij
REKLAMA

Tarnowskie Góry. Wiemy, kiedy zostanie otwarty wodny plac zabaw

06:10, 01.07.2020 | J.M
Skomentuj ? Mam nadzieję, że wodny plac zabaw zostanie otwarty 11 lipca ? mówi Michał Fajer, prezes AIG. Fot. Jarosław Myśliwski
REKLAMA

Inwestycja Parku Wodnego w Tarnowskich Górach jest na finiszu. AIG ma już zgodę sanepidu. Teraz wykonawca musi jeszcze dokończyć roboty i uzyskać odbiór inspektora nadzoru budowlanego.

Do zrobienia zostało jeszcze pospawanie elementów niecki oraz pokrycie antypoślizgowym polimocznikiem schodów łączących park wodny z placem zabaw. Komplikuje to deszczowa pogoda.

– Mam nadzieję, że wodny plac zabaw zostanie otwarty 11 lipca – mówi Michał Fajer, prezes AIG.

 

 

 

Obiekt to plaża o powierzchni 1200 m kw., a na niej niecka licząca 338 m kw. Na środku zostanie zamontowana wieża z trzema zjeżdżalniami, a wokoło "tryskające zabawki". Dodatkowo przewidziano miejsce na leżaki. Wodny plac zabaw będzie dostępny dla osób, które kupią bilet do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

baxbax

0 0

Szkoda, że nie można korzystać tylko z placu wodnego... 14:45, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NiezdrowyNiezdrowy

0 0

Świetnie, a kiedy ruszą przychodnie specjalistyczne w naszym szpitalu??? Jestem w trakcie leczenia i od 3 miesięcy bez kontaktu z lekarzem, nawet telefonicznie nie można. Nikt nic nie wie... 01:13, 02.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA