Zamknij
REKLAMA

Pochwal sie swoim ogrodem i balkonem. Rozpoczynamy plebiscyt, czekamy na zgłoszenia od internautów i czytelników

09:26, 15.07.2020 | red.
Skomentuj

Zapraszamy naszych czytelników i internautów do wzięcia udziału w plebiscycie Gwarka na najładniej urządzony ogród, ogródek działkowy lub balkon. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonów zakupowych o wartości 300 zł, 200 zł i 100 zł do bytomskiego Bricomarche, sponsora plebiscytu.  

Od dzisiaj, 14 lipca, czekamy na zgłoszenia. Jak to zrobić? Należy wysłać mail na adres: [email protected] W mailu wystarczy podać: imię i nazwisko kandydata – właściciela ogrodu, działki, balkonu, krótki opis ogrodu (np. w jakiej miejscowości się znajduje, jak długo go posiadam, jak często tam jestem, co uprawiam), telefon kontaktowy i dołączyć od 3 do 5 zdjęć ogrodu, działki balkonu. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca włącznie. Udział w plebiscycie można również zadeklarować osobiście.

Zdjęcia ogrodów i balkonów będziemy publikować na bieżąco na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz niektóre w papierowym wydaniu Gwarka. 

Najładniejsze ogrody i balkony wybiorą czytelnicy Gwarka. Głosowanie będzie się odbywać w sierpniu za pomocą SMS-ów (koszt wysłania 1,23 zł brutto). Każdy SMS to jeden punkt. Zwycięży uczestnik, którego ogród bądź balkon zdobędzie największą liczbę głosów. 

 

Regulamin

 

(Plebiscyt)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

a guzika guzik

2 0

nie pochwale sie!! o ;P 19:12, 15.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LukiLuki

3 1

Tygodnik ma podawać informacje, dziennikarze je zbierać i komentować, a nie organizować konkursy na najlepszy kwietnik. 11:45, 21.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%