Zamknij
REKLAMA

Piotr Zwarycz nie zwalnia tempa i zdobywa nagrodę za nagrodą. Tym razem kolejne międzynarodowe

18:40, 08.02.2021 | esp
Skomentuj Piotra Zwarycza doceniono w międzynarodowym konkursie Chromatic Photography Awards. Trzecie miejsce w kategorii środowisko zdobyło zdjęcie z długoterminowego projektu Gdy ugasi się ogień... (Biebrzański Park Narodowy)
REKLAMA

Fotografie Piotra Zwarycza, strażaka z tarnogórskiej komendy PSP, zostały nagrodzone w międzynarodowym konkursie The Tokyo International Foto Awards.

Chodzi o cykl zdjęć "Śmieci w chmurze", który już wcześniej zgarniał nagrody, m.in. w prestiżowym konkursie Grand Press Photo. Zdjęcia przedstawiają działania strażaków podczas pożarów w sortowniach, magazynach z chemikaliami, punktach recyklingu i na wysypiskach śmieci. Wśród nich są te wykonane w składzie makulatury w Piekarach Śląskich i punkcie recyklingu pojazdów w Tarnowskich Górach.

Natomiast pod koniec ubiegłego roku Piotra Zwarycza doceniono w międzynarodowym konkursie fotografii kolorowej Chromatic Photography Awards. Trzecie miejsce w kategorii środowisko zdobyło zdjęcie z długoterminowego projektu "Gdy ugasi się ogień...".

[ZT]25266[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

TGTG

0 0

Świetne zdjęcia 22:43, 08.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMAZabawa niemowląt - zobacz ceny
0%