Zamknij
REKLAMA

Tarnowskie Góry. Od soboty zwiedzanie centrum miasta busem

13:15, 09.06.2021 | materiał SMZT
Skomentuj Tarnowskie Góry. Od soboty miasto można zwiedzać busem. Fot. SMZT
REKLAMA

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej od najbliższej soboty 12 czerwca, organizuje wycieczki ekobusem po Tarnowskich Górach. Bilety i terminy są już dostępne w internecie.

SMZT zawiązało współpracę z prywatnym podmiotem, który posiada dwa dwunastoosobowe pojazdy elektryczne i oprócz wycieczek na hałdę popłuczkową, rozszerza ofertę także o wycieczki po ścisłym centrum Tarnowskich Gór.  Zwiedzanie starówki Tarnowskich Gór ekobusem zaplanowano na 90 min w cenie 35 zł / os. 

Program obejmuje przejazd pojazdem elektrycznym z Zabytkowej Kopalni Srebra do centrum Tarnowskich Gór (bus zatrzymuje się na ulicy Jana Nowaka /przystanek dla autokarów/), a następnie zwiedzanie starówki. Turyści zobaczą więc kościół śś. ap. Piotra i Pawła, Dzwonnicę Gwarków, podcienia oraz Rynek z ratuszem i kościołem ewangelickim.Po zwiedzaniu starówki zaplanowano przerwę na kawę w jednym z licznych ogródków kawiarnianych. Później grupa wraca do Zabytkowej Kopalni Srebra.

Wycieczki obsługiwać będą przewodnicy, którzy na co dzień oprowadzają turystów po Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy kupić bilety w internetowym systemie sprzedaży kopalni. Wycieczki pojazdem elektrycznym na hałdę popłuczkową nadal będą kontynuowane, ale program zostanie skrócony do jednej godziny. Ustalono także nową cenę wyprawy na 25 zł za osobę.

[ZT]31404[/ZT]

 

(materiał SMZT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ZiomZiom

1 1

Lepiej dodatkiem a nie zwiedzanie autokarem rynku i jeszcze płacić ty darmozjadom 19:49, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TaxTax

2 0

Tax z dworca pkp do gcr w reptach 17 zł skąd ta cena 35??? I dla kogo 22:14, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CciekawaCciekawa

0 0

Jest sobota 2200 ilu było chętnych wydać 35 zł ? 22:06, 12.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%