Ewakuacja szkoły w Tarnowskich Górach, zamiana granic dzielnic z powodu przychodni, zaskakujące rozstrzygniecie konkursu na dyrektora CKŚ w Nakle Śląskim. Podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia.
Trwa czarna seria potrąceń. Tym razem poszkodowana została 17-latka. Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Mickiewicza w Tarnowskich Górach. Więcej:
::news{"type":"see-also","item":"38974"}
Kolega pokazał koledze. Efekt to ewakuacja uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 15 w Tarnowskich Górach. O tym, co było przyczyną piszemy tutaj:
::news{"type":"see-also","item":"38999"}
Ciąg dalszy serialu z przychodniami na ul. Opolskiej w Tarnowskich Górach. Kolejne odsłony są coraz bardziej nieprawdopodobne. Tym razem w grę wchodzi zmiana granic dzielnic. Więcej:
::news{"type":"see-also","item":"39016"}
Wiele osób na to czekało. W Tarnowskich Górach rozpoczęła się sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie. Gdzie można go kupić? Więcej:
::news{"type":"see-also","item":"38990"}
Zaskakujące rozstrzygnięcie konkursu na dyrektora Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Więcej:
::news{"type":"see-also","item":"39019"}
15 worków z papierami z niszczarki w toalecie urzędu marszałkowskiego. Izabela Domogała, była członkini zarządu województwa śląskiego, wydała oświadczenie w tej sprawie. Więcej:
::news{"type":"see-also","item":"39041"}
Tragedia w Bytomiu. Nie żyje dwuletnia dziewczynka. Więcej:
::news{"type":"see-also","item":"39059"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz