W Tarnowskich Górach kręcone są zdjęcia do filmu Diabeł. Gra w nim pochodzący z Tarnowskich Gór Eryk Lubos. Fot. Jarosław Myśliwski
W Tarnowskich Górach kręcone są zdjęcia do filmu Diabeł. Grają w nim pochodzący z Tarnowskich Gór Eryk Lubos i Piotr Trojan oraz Aleksandra Popławska z Zabrza.
To film sensacyjny. Weteran wraca do rodzinnego miasta, by odkryć rodzinne sekrety, które okazują się bardziej niebezpieczne niż jego misje wojskowe.
W sobotę zdjęcia kręcono na poddaszu kamienicy przy Rynku 17 w Tarnowskich Górach. Wzdłuż podcieni ustawiły się wozy obsługi technicznej, mała kawalerka, gdzie zlokalizowano plan filmowy, była doświetlana przez reflektor z zewnątrz.
Dużym wyzwaniem dla ekipy filmowej było zmieścić się w ciasnym mieszkaniu i na wąskiej klatce schodowej.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"27402"}
Czytaj też:
Tarnowskie Góry i Diabeł. Eryk Lubos strzelał do uciekającego audi [ZDJĘCIA]
Tarnowskie Góry. Dwie kobiety potrącone na pasach
::news{"type":"see-also","item":"39985"}
DIABEŁ16:13, 04.02.2023
Diabeł, piekło,to dla posoborowego Kościoła pojęcia realne,czy abstrakcyjne.
Cichosza13:09, 05.02.2023
Temat tabu.
Gustla ze wsi17:19, 05.02.2023
Po co poruszać tematy kłopotliwe bawmy sie życie krótkie jest
Zabawa trwa16:52, 04.02.2023
"Diabel i Tarnowskie Góry" co za tytuł. Nasi duszpasterze mają jutro okazję, by coś na ten temat wyrzec. Zobaczymy, jak będzie.
Piotr i Paweł17:34, 04.02.2023
Zapewne jutro będzie potępiony Ratusz jak mógł dać kasę na takie bezeceństwo. Nawet do ojca Tadeusza to zapewne dojdzie. A posłanka przegapiła ten fakt niczym lokalizację przychodni zdrowia w swoich głosowaniach nad ustawą
D.F.22:25, 04.02.2023
Nikt słowa nie piśnie. zakład?
Diabeł W TG?18:28, 04.02.2023
Czy głos zabierze jakiś katolicki kapłan? Może są w TG katolicy, dla których ważne jest coś więcej niż miłe treści o tym,że nasz Pan Bóg jest miłosierny (o sprawiedliwosci juz po nie mówimy) i wszystkich zbawi.
Życie 17:17, 05.02.2023
Są tylko posoborowi.
Kika21:15, 04.02.2023
O co całe to larum? Myślę że dobrze ze lokalny aktor wrocil i robi film w swoich stronach.Jest to jakby nie patrząc reklama miasta.Tytul jak tytul zobaczymy co film pokaże i tyle w temacie.
Dziadek22:45, 04.02.2023
Ale czym my się reklamujemy. Filmem diabeł?
temat zastepczy00:20, 05.02.2023
Ratusz I rada miejska kupili sobie film za ponad ćwierć miliona złotych jako temat zastępczy za rozwalone drogi, awaryjne kanalizacje, zle wykonane lauby i poronione kierunki ścieżek rowerowych
Szeroka droga do13:13, 05.02.2023
Jasne,róbmy sobie jaja, bo diabła nie ma. Piekła też nie ma (od SW2). Ma być wesoło i radośnie.
Reklama miasta 13:22, 05.02.2023
Prostacki wierszyk tu się przypomina o podobnym sukcesie:
Pisali w gazecie o pewnej kobiecie,
która w Ameryce pokazuje...
Zastanówmy się więc z czego nasze miasto ma być słynne.
Jurij 11:59, 05.02.2023
Malkontenci z obozu pracy swoje opinie przekazują. I to te treściwe! Oczywiście według hanysa skrojcowany ze szwabami 🤣 jakże by inaczej . Coś za coś?
Tak w ogóle 17:16, 05.02.2023
O czym jest ten film?
Scenariusz Diabła02:49, 06.02.2023
o kwiatkach, a na końcu boks
Diabeł 08:28, 06.02.2023
Diabeł to sukces Tarnowskich Gor
A o co chodzi21:33, 05.02.2023
???
Gwiazdy same 09:39, 06.02.2023
Znany Erek Lubas, znany Mikołaj Jaczewiak, znana Karolina Wyrzycka. Sami znani aktorzy!
Zdarza sie09:43, 06.02.2023
Na foto widać bohater ma chyba pod czapką lokatorow. Ale to nic,ja też miałem niedawno.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz