Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

W marketach zbiorą produkty dla potrzebujących. Pomóż

jt 13:00, 15.03.2023 Aktualizacja: 21:11, 25.10.2025
3

Już w przyszły piątek i sobotę – 17 i 18 marca - Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach zachęca do przyłączenia się do zbiórki żywności i chemii. Zbiórka ma charakter ogólnopolski.

Żywność i chemia będą zbierane w Biedronce przy ul. Bytomskiej i Lidlu przy ul. Gliwickiej.

W sklepach na klientów będą czekać wolontariusze. Uzbierane produkty będą systematycznie trafiać do potrzebujących, podopiecznych Caritas.

Organizatorom zależy przede wszystkim na produktach o dłuższym terminie ważności. Takim, by dary mogły przetrwać bez szwanku do świąt.

Wolontariusze będą w sklepach od godz. 8 do 20.

Czytaj też:

W Tarnowskich Górach trwają Targi edukacyjne

Policja z Tarnowskich Gór zatrzymała dwóch pijanych

 

(jt)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Czy to Czy to

1 4

Owsiak organizuje tą zbiórkę i donald a może lewica Polska czy Brukselska . Slonzoki szwabskiego pochodzenia się przyłączą . Hanys chonorowo w markecie będzie zachęcał do zbiórki.

17:50, 15.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BullBull

0 0

Podopieczna MOPS z ulicy Mickiewicza 5/9 czeka na zagrychę.

08:46, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do kropka- czy todo kropka- czy to

5 0

Pisac sie naucz cwoku ukrainski . Widac ze jezyk Polski to dla ciebie jezyk obcy .Sygnalista je ba ny .

09:54, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%