W sobotę, po godz. 13 w wyprawę dookoła świata motocyklem wyruszył Tomasz Gorzędowski. Stratował spod Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piekarach Śląskich.
Z tej okazji w szkole, której motocyklista jest absolwentem, zorganizowano festyn rodzinny. Było wiele atrakcji, m.in. pokazy straży pożarnej, występy grup tanecznych, czy mistrzów świata i Europy w wyciskaniu sztang. Nie zabrakło też zabaw i konkursów. Oczywiście pojawili się też motocykliści, część z nich przejechała pierwsze kilometry wyprawy razem z Tomaszem Gorzędowskim.
Gorzędowski wyruszając w wyprawę dookoła świata nie tylko spełnia swoje marzenia. Pomaga też zbierać fundusze na budowę boiska przy MSP 5. Szczegóły na motosamsara.pl. (esp)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz