Fotorelacje

Zamknij
11:01, 24.09.2025

Dzisiaj rano rozpoczął się remont nawierzchni na rondzie im. ks. Blachnickiego w Tarnowskich Górach.

Roboty obejmą wymianę nawierzchni oraz regulację urządzeń znajdujących się w drodze. Prace mają potrwać 2-3 dni.

Rano można było jeszcze przejechać przez rondo – wprowadzono ruch wahadłowy, jednak docelowo będą tamtędy mogły przejeżdżać tylko autobusy komunikacji miejskiej (i to tylko wzdłuż ul. Bytomskiej).

Wyznaczono objazdy, a na czas robót na ul. Oświęcimskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bytomską (przy przejeździe kolejki wąskotorowej) do skrzyżowania przy AZ Biuro, wprowadzono ruch jednokierunkowy.

Czytaj także:

Bytom. Pani Stanisława świętuje setne urodziny

Nad zalewem Nakło-Chechło świętowano 75-lecie Koła PZW

Tarnowskie Góry. Miasteczko zdrowia na dworcu

Do końca roku należy wymienić przestarzałe piece

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tarnowskie Góry. Czujecie już święta?
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Domagają się godnej płacy
zobacz fotorelację
Start w karierę
zobacz fotorelację
Świerklaniec. Pożar gasiły 4 zastępy strażaków
zobacz fotorelację
Tutaj buduje się najwięcej
zobacz fotorelację
Świerklaniec. Stary zamek Donnersmarcków, lata 50. XX wieku
zobacz fotorelację
Nauczycielka z Sorbony w centrum badań jądrowych
zobacz fotorelację
Tarnowskie Gór. Kto wyrzucił śmieci przy Zagórskiej?
zobacz fotorelację
Stres, chaos i walka o życie. Tak szkolą się ratownicy
zobacz fotorelację
Nasze dziewczyny zdominowały podium Miss Śląska
zobacz fotorelację