Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
17:21, 04.10.2025

Oczywiście strzelnica cieszyła się największym powodzeniem, ale innych atrakcji też nie brakowało. Dziś w kompleksie strzeleckim przy ul. Towarowej Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Tarnowskich Górach zorganizowało Piknik Bracki.

Jednak na dobry początek dr Krzysztof Gwóźdź poprowadził spacer po centrum miasta „Szlakiem restauratorów, członków Bractwa Strzeleckiego”.

W kompleksie strzeleckim czekali nie tylko członkowie bractwa, ale także żołnierze 5 Pułku Chemicznego i strażacy z JRG Radzionków. Kto chciał mógł strzelać z broni pneumatycznej czy spróbować sił na kolejce tyrolskiej. Było też m.in. malowanie toreb.

Oczywiście nie zabrakło turnieju strzeleckiego dla dorosłych oraz tradycyjnego strzelania do kura.

Wszystko odbywało się w sympatycznej atmosferze, nawet pogoda dopisała. Ostatni punkt wydarzenia to wręczenie nagród dla najlepszych uczestników zawodów.

Czytaj: Sztolnia Czarnego Pstrąga najlepsza w turystyce

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wojsko i survival. Szkolenie w 5. Pułku Chemicznym
zobacz fotorelację
Weekend cudów trwa. Nasi wolontariusze mają moc!
zobacz fotorelację
Strzybnicka choinka zabłysła 5 tysiącami lampek
zobacz fotorelację
Klimatycznie na rynku w Tarnowskich Górach. Ruszył jarmark!
zobacz fotorelację
Szkoła w Orzechu obchodzi jubileusz
zobacz fotorelację
Dworzec Kultury w poczekalni
zobacz fotorelację
Lotnisko w Pyrzowicach. Siedmiomilionowa pasażerka
zobacz fotorelację
S1 na Zagórskiej. Sklepów przybywa, na parkingu ciasno
zobacz fotorelację
Oficjalne oględziny wyremontowanej ul. Wolności w Zbrosławicach
zobacz fotorelację
Urazówka chwali się nowym sprzętem
zobacz fotorelację