Zamknij

Obniżki cen paliw dla klientów programu lojalnościowego Orlenu. Większe, jeśli spełnisz ten warunek

12:59, 24.06.2022 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Jak podkreślił na konferencji prasowej w Krakowie Obajtek, użytkownicy aplikacji VITAY będą mogli skorzystać z promocji już od poniedziałku 27 czerwca, zaś właściciele kart VITAY będą mogli z niej korzystać od 1 lipca.

PKN Orlen wprowadza promocję dla klientów programu lojalnościowego VITAY; przewiduje ona trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, ze zniżką 30 groszy na litrze w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy - poinformował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Prezes PKN Orlen zaznaczył, że obniżka będzie większa dla klientów programu VITAY, posiadających jednocześnie kartę dużej rodziny - wtedy obniżka w ramach promocji będzie wynosić 40 groszy na litrze.

Obajtek zaznaczył, że w każdym przypadku promocja obejmuje do trzech tankowań na stacjach PKN Orlen, do 50 litrów paliwa każde, oraz obowiązuje do końca wakacji.

- Sytuacja wojenna powoduje bardzo wysokie baryłki ropy. Cała Europa ma z tym problem, my również mamy z tym problem - mówił Obajtek, dodając, że do tych problemów dochodzi jeszcze np. transport morski ropy, który zdrożał o 110 proc. To są skutki wojny, za które my nie odpowiadamy. Możemy jedynie z nimi walczyć" - zaznaczył prezes Orlenu.

wkr/ nak/ drag/

[ZT]36687[/ZT]

 

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Pracujacy PolakPracujacy Polak

1 0

Jak taki zlodziej moze zarzadzac ORLENEM . Mam nadzieje ze po utracie wladzy ludzie odbiora mu pieniadze ktore ukradl Polakom . Jak innym pis-owcom . Nawet jezeli beda mieszkac w Miami na Florydzie . 13:20, 17.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%