Zamknij

Uwielbiam z paniami jeździć. PKM Świerklaniec szuka kierowców

20:01, 03.08.2022 | eka
Skomentuj Fot. Kadr z reklamy
REKLAMA

Wczoraj na kanale PKM Świerklaniec na YouTube ukazała się oferta pracy dla kierowców. W materiale występują kobiety – kierowcy autobusów z PKM.

"Uwielbiam z paniami jeździć" – komentuje jedna z internautek. "Brawo za odwagę wystąpienia w filmie" – pisze ktoś inny.

Materiał odtworzono już 700 razy, choć kanał ma tylko kilkudziesięciu subskrybentów.

- Reklama skierowana jest do kobiet, które lubią prowadzić i nie boją się wyzwań. Chętne panie przeszkolimy i zaoferujemy im stabilną i satysfakcjonującą pracę – mówi Krzysztof Dudziński, p.o. prezesa zarządu PKM Świerklaniec. - Jesteśmy w stanie przyjąć nawet 50 osób. Oczywiście, nie tylko kobiet – dodaje.

Wiadomo jednak, że od pewnego czasu są problemy ze znalezieniem kierowców. Pojawiły się nawet informacje, że z tego powodu organizatorzy komunikacji miejskiej będą ograniczać liczbę kursów autobusów.

- Nas ten problem nie dotyczy – zapewnia Krzysztof Dudziński. - Przez ostatnie pół roku nie odmówiliśmy przewozów. Rozwijamy się, chcemy pozyskać więcej zleceń, stąd poszukiwanie kierowców.

Ile kierowca może zarobić w PKM Świerklaniec? Jak twierdzi Krzysztof Dudziński, odpowiedź nie będzie jednoznaczna. - Z uwagi na różne składowe wynagrodzenia jest ono wyliczane indywidualnie. Zależy między innymi od nominalnego czasu pracy w danym miesiącu, doświadczenia zawodowego a także ilości dni świątecznych, gdyż nasza spółka dodatkowo wynagradza za te dni - mówi.

Ofertę pracy można znaleźć na stronie PKM Świerklaniec. W warunkach zatrudnienia czytamy:

Zapewniamy:

 – atrakcyjne warunki zatrudnienia,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– terminowo wypłacane wynagrodzenie, opłacanie składek od całości wynagrodzenia,

– premie okolicznościowe i jubileuszowe,

– preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin,

– pakiet medyczny,

– firmowa kasa pożyczkowa,

– dofinansowanie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

 

(eka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

Adam 12Adam 12

6 0

Obiecują złote góry, a żeby konkretnie zarobić trzeba zrobić dużo godzin ,I dużo z wolnego przychodzić do pracy , zarobki słabe i marne w stosunku do odpowiedzialności za pasażerów i sprzęt, fajna ściema ja jeszcze nigdy nie widziałem żeby kierowcy sobie tak siedzieli przy kawie i ciastku, pracodawcy najpierw dajcie porządne zarobki i kierowcy sami się znajdą, bo przez takie filmiki to tylko rozczarowujecie nowych i.przyszlych kierowców. 01:24, 04.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PKM ŚwierklaniecPKM Świerklaniec

0 0

Amen.👍 11:30, 05.08.2022


OtOt

0 0

🤔 Że to jeszcze istnieje??????? 18:48, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dawid były pracownikDawid były pracownik

5 0

W PKM warto pracować tylko że nie na stanowisku kierowcy ,prezes zarabia minimum kilkanaście razy tyle co kierowca do tego on nie wstaje do pracy o 2:00 w nocy ,nie pracuje w weekendy,nie ma służb przerywanych ,nie ma nadgodzin i przymusu do pracy w dni z wolnego( kiedyś X-y ).Pracowałem tam kilkanaście lat, tak że wiem co nieco:). 09:25, 06.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GoscGosc

0 2

Prezesa nie ruszaj!Najwazniejszy i niezastapiony!Ever. 22:24, 06.08.2022


GoscGosc

0 0

Kobiety nie pija tak jak mezczyzni i latwiej daja soba manipulowac.Wiem,bo pracuje w takim przedsiebiorstwie i szefostwo robi co chce ,bo baby nigdy nie trzymaja razem i sa miechem wystraszone.Z chlopami by to nie przeszlo. 09:01, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%