Starostwo powiatowe w Tarnowskich Górach szuka naczelnika wydziału komunikacji. Jest też praca w urzędzie miasta w Bytomiu czy w Pałacu w Rybnej.
Na stanowisko naczelnika wydziału komunikacji w starostwie powiatowym w Tarnowskich Górach ogłoszono konkurs. W grę wchodzi umowa o pracę na czas określony i wynagrodzenie brutto od 7 do 8,5 tys. zł.
Wymagane jest wykształcenie wyższe, najlepiej prawnicze lub administracyjne, do tego 5 lat stażu pracy, w tym co najmniej 2 lata w administracji publicznej.
Dokumenty można składać w kancelarii starostwa lub przesłać pocztą do 24 listopada do godz. 14.
Jedna z ofert pracy w urzędzie miasta w Bytomiu to inspektor w wydziale realizacji inwestycji i remontów. Chętni muszą mieć wykształcenie wyższe techniczne, minimum 3-letni staż pracy, a do tego znać przepisy prawa budowlanego i kodeksu cywilnego oraz ustaw związanych z samorządem. Dokumenty przyjmowane są do 27 listopada.
Pracownika szuka też Pałac w Rybnej. Chodzi konkretnie o pomoc kuchenną z doświadczeniem. Informacje pod numerem telefonu 513-013-184.
Czytaj też:
Tarnowskie Góry. Budowa komendy straży. Ruszyły prace
Śmiertelny wypadek na drodze krajowej
Dwa zdarzenia drogowe, ta sama przyczyna
Remont na skrzyżowaniu z drogą krajową. Utrudnienia
[ZT]45204[/ZT]
6 1
W Rybnej polecam tę którą ostatnio kopneli w de
4 0
., mysle ,ze naczelnika wydzialu komunikacji w tg TRUDNO oj TRUDNO bedzie zastapic ...
0 0
Teraz Pinokio będzie szukał pracy ,może te oferty go zainteresują
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz