Zamknij

W Zbrosławicach skakali przez przeszkody. Kto był najlepszy?

08:46, 15.11.2020 | esp
Skomentuj Najlepsza trójka w kategorii open. Fot. Wiktoria Rożnowska
REKLAMA

Od 6 do 8 listopada w Ośrodku Jeździeckim w Zbrosławicach odbyły się zawody w skokach przez przeszkody. Wysokie miejsca zajmowali zawodnicy z lokalnych klubów.

Halową mistrzynią Śląska w skokach przez przeszkody w kategorii open została reprezentantka Akademii Sportów Konnych w Świerklańcu Marzena Ferdyn na koniu Niwar. Srebrny medal wywalczyła Karolina Kozik na koniu Mercury (KJ Zbrosławice), a brązowy Patryk Mike na koniu Tiore (KJ Global ze Świętoszowic).

"Mistrzostwa to 3 dni zmagań. Reprezentantka świerklanieckiego klubu od piątku do niedzieli zachowała zerowe konto, wszystkie przejazdy pokonała bez zrzutek i wyłamań. W finałowym przejeździe walka o medale była bardzo zacięta" – informuje świerklaniecki samorząd.

Rozegrano też inne konkursy. W Halowych Mistrzostwach Śląska w kategorii Śląski Brzdąc wystartował tylko jeden zawodnik – Alex Stępień na koniu K-Figa (LZJ Drama Zbrosławice), w kategorii kucy gr. I złoty medal zdobyła Alicja Musiał na My Little Pony (Drama Zbrosławice), srebrny - Aleksandra Borowczak na Ksenie (KJ Zbrosławice), a w kategorii kucy gr. II srebro wywalczyła Hanna Huras na koniu Lady Lukrecja – Ewita (54), a brąz – Nadia Brzyska na koniu Chanti (Drama Zbrosławice).

Halową mistrzynią Śląska w kategorii amatorów została Maria Prażuch na koniu Nequima (KJ Preria Wilkowice), druga była Oliwia Rydz na  Peggy, a trzecia – Małgorzata Popiół na koniu B.Z.N. (Drama Zbrosławice).

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz