Tarnowskie Góry, Bobrowniki Śląskie. Mamy łuczników na medal. Trenerka ze złotem mistrzostw Polski

13:59, 06.05.2022 esp
Skomentuj Trener łucznictwa Górnika Bobrowniki Śląski Agata Kazyk zdobyła złoty medal w kategorii łuk olimpijski. Fot. Archiwum klubu Trener łucznictwa Górnika Bobrowniki Śląski Agata Kazyk zdobyła złoty medal w kategorii łuk olimpijski. Fot. Archiwum klubu

Reprezentanci klubu Górnik Bobrowniki Śląskie dobrze poradzili sobie podczas IV Mistrzostw Polski w łucznictwie.

Zawody odbyły się w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie i okolicznych lasach.

Zgłosiło się do nich ponad 200 zawodników, rywalizowali na 3 ścieżkach po 28 stanowisk.

Trenerka łucznictwa Górnika Bobrowniki Śląski Agata Kazyk zdobyła złoty medal w kategorii łuk olimpijski.

Zawodnicy Górnika też pokazali się z dobrej strony.

Mateusz Porc był drugi w kategorii hunter dziecko, a Edyta Tura zajęła czwarte miejsce w kategorii łuk olimpijski.