Zamknij

Uczniowie z Miasteczka Śląskiego stworzyli żywe obrazy

16:51, 10.04.2021 | esp
Skomentuj Jeden z żywych obrazów. Fot. Archiwum szkoły
REKLAMA

Występowali na scenie, byli żywymi obrazami, pomagali zwierzętom. To tylko część z tego, co działo się w Szkole Podstawowej nr 1 w Miasteczku Śląskim. Uczniowie klasy 3a zakończyli roczny, ogólnopolski projekt "Z kulturą mi do twarzy".

To innowacja pedagogiczna, w ramach projektu do wyboru były zadania, które promowały kulturę. Na pewno wykazali się dużą pomysłowością.

– Żadne z zadań nie okazało się trudne, gdyż mogliśmy wybrać z różnych propozycji te, które nam najbardziej odpowiadały. Uczniom wiele radości sprawiły te pokazowe i konkursowe. Mogli wcielić się w różne role. Podobały im się też zadania, w które angażowali swoje rodziny i udział w akcjach charytatywnych – mówi koordynatorka projektu Maria Paczyna z SP 1. Zwraca uwagę, że dzieci uczyły się zarówno pracy w grupie, jak i indywidualnej. – Każdy mógł zaprezentować się z jak najlepszej strony – podkreśla nauczycielka.

Część planów pokrzyżowała pandemia, ale i z tym sobie poradzono. Na przykład wizyty w muzeach zastąpiły zajęcia z pracującym w szkole Marcinem Paintą, artystą młodego pokolenia. Stały się one m.in. inspiracją do stworzenia ciekawej galerii żywych obrazów. Podobają wam się? Nam bardzo.

[FOTORELACJA]26394[/FOTORELACJA]

https://eprasa.pl/news/gwarek

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

SzkodaSzkoda

1 3

że taki olo, hanys,ałła nawet nie skomentują ,:)sok z buraka 🤣🤣🆘🌈👎 22:48, 10.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TyTy

3 0

Dziecko 2 chłopow 08:13, 12.04.2021


jeszcze jednojeszcze jedno

1 3

młody chłopak do mnie przyjechał i my się kochaliśmy się, 🤣👍🆘🌈 kocham Jarka K i cały PiS, sztandar wyprowadzić 08:15, 11.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%