Zamknij

11:14, 25.05.2020

Szarość Dnia w psim schronisku - to najnowszy projekt fotograficzny Macieja Goryla. Tarnogórski fotograf zrobił zdjęcia podopiecznym schroniska w Miedarach. 

"Dzięki wsparciu drużyny wspaniałych ludzi, którzy zrzeszają się pod nazwą Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach przygotowaliśmy album ze zdjęciami psów, którym pewnego smutnego dnia zabrakło miłości i ciepła ogniska domowego. Przeglądając zdjęcia spójrzmy im w oczy, zobaczmy jak proszą nas o zauważenie, o beztroski spacer, chwilę zabawy... czy zabranie do nowego domu. W zamian potrafią obdarzyć bezgraniczną miłością swojego nowego właściciela i wzbogacić życie swoją obecnością" – pisze autor. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

FuniaFunia

0 0

Wszystkie takie kochane milaczki ... 22:32, 26.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz