Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
10:38, 16.09.2022

Było o zwierzętach trzymanych w złych warunkach w sklepie zoologicznym, o pseudohodowli psów rasowych, w której umierały  szczeniaki. Teraz historia małp i papugi – Bytom zaczyna być „sławny”, jeżeli chodzi o przypadki znęcania się nad zwierzętami.

Policjanci z Bytomia, inspektorzy weterynarii i członkowie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w jednym z mieszkań w centrum miasta znaleźli zwierzęta egzotyczne trzymane w złych warunkach.

7 małp i papuga ara były w zbyt ciasnych klatkach.

Ponadto właścicielka zwierząt nie miała zezwoleń na ich posiadanie i hodowlę.

Na razie małpy i papuga zostały pod opieką kobiety, jednak pod warunkiem, że w ciągu dwóch tygodni poprawi ich warunki bytowe.

Temu co robi bytomianka i tak traktuje zwierzęta, będą się przyglądać lekarz weterynarii i członkowie TOZ.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rodzinna rywalizacja. Święta w kuchni
zobacz fotorelację
Artur Barciś: na scenie czułem się większy
zobacz fotorelację
Piętnastka świętuje jubileusz 35-lecia
zobacz fotorelację
Wojsko szkoli. Zajęcia dla cywilów w 5 Pułku Chemicznym
zobacz fotorelację
Pociąg specjalny przejechał przez Tarnowskie Góry
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Budowa marketu Dino
zobacz fotorelację
Urodziny członków UTW. Seniorzy świętowali w pałacu
zobacz fotorelację
Klub Górnika zaprosił na Barbórkę
zobacz fotorelację
Radzionków. Górnicza tradycja wciąż żywa
zobacz fotorelację
Górnicza tradycja znów wybrzmiała w Radzionkowie
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz