Jako jedyni strażacy ochotnicy w powiecie tarnogórskim specjalizują się w ratownictwie wysokościowym. Podkreślają, że siłą jednostki są ludzie i każdy może zawsze wyrazić swoje zdanie. Przedstawiamy Ochotniczą Straż Pożarną z Tworoga.
OSP Tworóg ma 63 członków, z których 45 może wyjeżdżać na akcje. Prężnie działa też młodzieżowa drużyna pożarnicza – Piaskowa Drużyna. Na spotkania regularnie przychodzi 13 młodych druhów, kilku bywa od czasu do czasu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz