Fotorelacje

Zamknij
08:43, 10.11.2023

Św. Marcin, orszak, ciepłe napoje, słodkie rogale świętomarcińskie, a na scenie występy dzieci, Kasi Piowczyk i Silesian Brass Quartet. Tak wyglądały szkolne marcinki w Żyglinie. 

Impreza odbyła się 9 listopada przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. Przez miejscowość przeszedł orszak, który prowadzili św. Marcin na koniu, orkiestra dęta Żyglin-Żyglinek oraz OSP Żyglin-Żyglinek. Druhowie i policja czuwali nad bezpieczeństwem uczestników. Orszak był liczny, szły w nim całe rodziny. 

Przy szkole można było się rozgrzać, napić ciepłej herbaty i posilić słodkim rogalem. 

Na scenie wystąpiły przedszkolaki, uczniowie, Kasia Piowczyk i Silesian Brass Quartet.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dzień Flagi 2026 w Tarnowskich Górach
zobacz fotorelację
Majówka na torach Górnośląskich Kolei Wąskotorowych
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Pożar przy ul. Leśnej. Akcja zastępów OSP
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Zderzenie aut na Radzionkowskiej
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Finał konkursu przedsiębiorczości
zobacz fotorelację
Mieszkania w centrum miasta. W budynku po remizie
zobacz fotorelację
Sterty odpadów przy hałdzie popłuczkowej
zobacz fotorelację
Strażacy z Radzionkowa w akcji w jaskiniach
zobacz fotorelację
Piekary Śl. Świetne występy na mistrzostwach Polski
zobacz fotorelację
Kierunek zdrowie
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz