Fotorelacje

Zamknij
17:04, 31.08.2024

Od dziś oficjalnie otwarty jest amfiteatr przy GCR Repty w Tarnowskich Górach. Znajduje się obok tężni.

Oba projekty udało się zrealizować dzięki zwycięskiemu głosowaniu w ramach marszałkowskiego budżetu obywatelskiego. Teraz zbierane są podpisy pod kolejnym – tym razem GCR Repty stawia na ścieżkę zdrowia.

Podczas oficjalnego otwarcia w parku Repeckim m.in. zagrały orkiestry dęte, gotuje Piotr Ogiński, strzelają z łuku. Prezentują się służby mundurowe czy ośrodek ruchu drogowego. Dużą popularnością cieszy się miasteczko zdrowia. Zresztą atrakcji jest więcej.

Wydarzenie potrwa do wieczora.

Czytaj też: Tarnowskie Góry. W mieście powstanie sala sportowa?

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Strzybnica. Rekordowy Bartusiowy Bieg Nordicusa
zobacz fotorelację
Jubileusz. Oficjalnie w Pałacu Kawalera, potem piknik
zobacz fotorelację
Dni Radzionkowa. Jak się bawicie? Dziś Steczkowska
zobacz fotorelację
Dni Świerklańca. Co już było, a co przed nami?
zobacz fotorelację
Dni Świerklańca kontra pogoda
zobacz fotorelację
80 lat szkolnictwa leśnego w Brynku
zobacz fotorelację
Strażacy z Tarnowskich Gór wicemistrzami
zobacz fotorelację
Dni Radzionkowa rozpoczęte. Święto miasta potrwa do niedzieli
zobacz fotorelację
Parafianie uhonorowali swojego proboszcza
zobacz fotorelację
Katowice Airport. Awaryjne lądowanie samolotu
zobacz fotorelację