Fotorelacje

Zamknij
10:11, 21.06.2025

Młody mieszkaniec Kozłowej Góry podpalił restaurację Imperium w Piekarach Śląskich. Straty są duże, nie wiadomo, kiedy będzie można rozpocząć remont. Stąd decyzja o przeprowadzce do Pałacu Kawalera w Świerklańcu.

- Nie czekając na decyzję nadzoru budowlanego co do przyszłości budynku spalonej restauracji podjęliśmy decyzję - cała załoga restauracji Imperium przenosi swoją działalność do nowej lokalizacji — Pałacu Kawalera w Świerklańcu – informują pracownicy Imperium.

Podkreślają, że jest to możliwe dzięki ogromnej życzliwości i empatii władz gminy Świerklaniec. - Z całego serca dziękujemy za wyciągnięcie pomocnej dłoni w najtrudniejszym dla nas momencie. Nie zniknęliśmy — działamy dalej, z nową energią i ogromną motywacją – podkreślają pracownicy.

Na razie w Pałacu Kawalera organizowane są przyjęcia okolicznościowe — wesela, śluby, urodziny, chrzciny, jubileusze, rocznice, eventy dla firm i inne.

O pożarze pisaliśmy: Piekary Śląskie. Podpalenie i straty sięgające ponad 3,6 mln zł

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Nasz człowiek na mundialu. Pamięta o TG!
zobacz fotorelację
Strzybnica. Rekordowy Bartusiowy Bieg Nordicusa
zobacz fotorelację
Jubileusz. Oficjalnie w Pałacu Kawalera, potem piknik
zobacz fotorelację
Dni Radzionkowa. Jak się bawicie? Dziś Steczkowska
zobacz fotorelację
Dni Świerklańca. Co już było, a co przed nami?
zobacz fotorelację
Dni Świerklańca kontra pogoda
zobacz fotorelację
80 lat szkolnictwa leśnego w Brynku
zobacz fotorelację
Strażacy z Tarnowskich Gór wicemistrzami
zobacz fotorelację
Dni Radzionkowa rozpoczęte. Święto miasta potrwa do niedzieli
zobacz fotorelację
Parafianie uhonorowali swojego proboszcza
zobacz fotorelację