Fotorelacje

Zamknij
09:28, 08.05.2026

Pomiędzy ul. Andersa a ul. Siwca w Tarnowskich Górach powstaje ścieżka pieszo-rowerowa.

Ścieżka łączy dwa lasowickie osiedla. Od poniedziałku ruszyło korytowanie 170 m trasy.

Za około dwa miesiące, od końca ul. Andersa, wzdłuż płotu nowego miejskiego żłobka aż do końca ul. Siwca ma być gotowy 6-metrowy łącznik.

Asfaltowo-kostkowa droga pieszo-rowerowa połączy Lasowice z ul. Siwca i dalej z ul. Nakielską, gdzie też jest droga dla rowerzystów.

Podobna droga pieszo-rowerowa, od nowego łącznika do ul. Nakielskiej wzdłuż ogródków działkowych jest na etapie projektowania.

Czytaj też: Patronem roku 2027 ksiądz związany z Tarnowskimi Górami

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zwiedzanie pałacu, koncerty i pokazy sprzętu wojskowego
zobacz fotorelację
Święto w upale. Bałkański kocioł i muzyczny koktajl
zobacz fotorelację
Święto policji w Piekarach Śląskich
zobacz fotorelację
Piknik rozpoczął lato dla dzieci w TOTU
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry i... Zakończenia roku szkolnego
zobacz fotorelację
Strzybnica. Rok szkolny zakończony!
zobacz fotorelację
Karambol na DK 94. Droga była nieprzejezdna
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Święto policji za nami, nagrody i awanse
zobacz fotorelację
Nakło-Chechło. Otwarcie sezonu nad zalewem
zobacz fotorelację
Zwiedzanie Małego Wersalu? Kiedyś to będzie możliwe
zobacz fotorelację