Fotorelacje

Zamknij
14:04, 06.11.2022

W nocy z piątku na niedzielę na pograniczu Wieszowy (gmina Zbrosławice) i Helenki (Zabrze) paliły się dwie altany w ROD Zacisze. Pożar gasiło 8 zastępów straży pożarnej w tym zastępy z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu i z JRG Zabrze.

"Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru, rozbiórki nadpalonych elementów altany oraz dogaszaniu pogorzeliska" - informują strażacy z OSP Wieszowa.

W akcji uczestniczyły:

639[S]48 GCBA-Rt - OSP Wieszowa

639[S]45 GCBA-Rt - OSP Świętoszowice

639[S]53 GBA - OSP Czekanów

631[S]26 GCBA - JRG Tarnowskie Góry

JRG Zabrze

JRG Bytom

Policja

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Oficjalne przekazanie ambulansu
zobacz fotorelację
Wypadek na A1. Wjazd na Łódź zablokowany
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Elektryczne autobusy wyjechały na trasy
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry, rondo Ranoszka. Uwaga na utrudnienia
zobacz fotorelację
Hala sportowa do remontu. W wakacje będzie zamknięta
zobacz fotorelację
Mistrzostwa Radzionkowa w Żeglarstwie. Pyszczaki górą
zobacz fotorelację
Radzionków świętował Dzień Powstań Śląskich
zobacz fotorelację
IV Śląski Zlot John Deere w Kamieńcu
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. „Lato na 500! Misja: belgijka!”
zobacz fotorelację
Podwójny jubileusz w Ożarowicach
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz