Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
09:59, 12.05.2023

11 maja trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Wolności z drogą krajową nr 78 w gminie Ożarowice.

Jak informuje sierż. szt. Kamil Kubica, rzecznik policji w Tarnowskich Górach, wszystko zaczęło się od złamania przepisów przez 35-letnią Ukrainkę.

Kobieta jechała fordem drogą podporządkowaną i nie dostosowała się do znaku ustąpienia pierwszeństwa.

Skończyło się zderzeniem z dwoma peugeotami. Za kierownicą jednego siedział 19-letni tarnogórzanin, drugiego – 52-latek z Ożarowic.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, skończyło się na uszkodzeniach samochodów.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rodzinna rywalizacja. Święta w kuchni
zobacz fotorelację
Artur Barciś: na scenie czułem się większy
zobacz fotorelację
Piętnastka świętuje jubileusz 35-lecia
zobacz fotorelację
Wojsko szkoli. Zajęcia dla cywilów w 5 Pułku Chemicznym
zobacz fotorelację
Pociąg specjalny przejechał przez Tarnowskie Góry
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Budowa marketu Dino
zobacz fotorelację
Urodziny członków UTW. Seniorzy świętowali w pałacu
zobacz fotorelację
Klub Górnika zaprosił na Barbórkę
zobacz fotorelację
Radzionków. Górnicza tradycja wciąż żywa
zobacz fotorelację
Górnicza tradycja znów wybrzmiała w Radzionkowie
zobacz fotorelację

komentarz (1)

AdapetAdapet

1 0

Wszystko się dobrze zakończyło. Dziękujemy policji , straży i pogotowiu za szybką i fachową pomoc!

16:20, 12.05.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz