Zamknij

15:33, 08.09.2020

Dzisiaj, 8 września, medale za długoletnie pożycie małżeńskie z rąk burmistrza Arkadiusza Czecha odebrało16 tarnogórskich par. Z uwagi na konieczność zachowania zasad sanitarnych uroczystość zorganizowano w Tarnogórskim Centrum Kultury.

- Dziś będziemy gratulować sobie bez dotyku - rzekłbym po japońsku. Uściski nadrobimy za pięć lat - mówił burmistrz.

Pół wieku przeżyli wspólnie państwo: Krystyna i Antoni Koronowie, Weronika i Henryk Górni, Lidia i Jerzy Luszczykowie, Janina i Stanisław Mucowie, Magdalena i Bolesław Miśków, Urszula i Leszek Szamborscy, Maria i Stanisław Skoczylasowie, Elwira i Jan Strokowie, Teresa i Stanisław Czaplowie, Magdalena i Andrzej Kucharczykowie, Barbara i Aleksander Grabowscy, Zofia i Jerzy Chmielewscy, Barbara i Kazimierz Szafranowie, Henryka i Stanisław Szydłowscy, Kazimiera i Jerzy Kocotowie oraz Monika i Piotr Piegzowie.

Dyplom z okazji jubileuszu 55 lat małżeństwa odebrali państwo Stefania i Jan Paździorowie, a z okazji wspólnie spędzonych 60 lat uhonorowani zostali państwo Terna i Stefan Matylowie oraz Lidia i Tadeusz Mszycowie.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

DMDM

0 0

Ciekawy jestem czy były też gratyfikacje bo nie wspomniano. 20:06, 08.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz