Fotorelacje

Zamknij
13:46, 05.09.2022

4 września w Tarnowskich Górach pojawił się minister edukacji Przemysław Czarnek. Chwalił się rządowymi programami, choć ponoć był u nas jako poseł Prawa i Sprawiedliwości, a nie jako minister. Uczestniczył m.in. w spotkaniu z mieszkańcami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowskich Górach

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Duży pożar składowiska. Na miejscu byli nasi strażacy
zobacz fotorelację
35 lat temu skończyły liceum medyczne
zobacz fotorelację
Były utrudnienia na DK 11. Pożar samochodu ciężarowego
zobacz fotorelację
Bezpieczne lato w powiecie tarnogórskim. Służby w gotowości
zobacz fotorelację
Strzybnica. Wyzwania współczesnej opieki społecznej
zobacz fotorelację
Oficjalne przekazanie ambulansu
zobacz fotorelację
Wypadek na A1. Wjazd na Łódź zablokowany
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Elektryczne autobusy wyjechały na trasy
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry, rondo Ranoszka. Uwaga na utrudnienia
zobacz fotorelację
Hala sportowa do remontu. W wakacje będzie zamknięta
zobacz fotorelację

komentarze (18)

ptaszkiptaszki

39 10

Oto Tarnogorscy wazeliniarze . Zlot osob specjalnej troski , za rok rozliczymy was .

14:00, 05.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

SpokoSpoko

3 5

Dla lewactwa to śmiertelny grzech -spotkanie z prawicowym ministrem! Za rok to WAS już nie będzie …TOWARZYSZE !

10:05, 06.09.2022

JaaanJaaan

1 0

Towarzysze🤣.

15:00, 06.09.2022

BajbusBajbus

19 8

Tajemnicze spotkanie, o którym mało kto wiedział. Czy biuro poselskie B.Dziuk zapłaciło za wynajem sali?

07:54, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GwarekGwarek

22 8

Jak można knura przywozić to Tarnowic

07:58, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Luki Przedsiębiorca Luki Przedsiębiorca

26 8

Dokładnie nikt i tym spotkaniu nie wiedział bo by gnoja na karze wywiózł , dla osób nie wiedzących Pani Barbaro - na Toczce!! I tak skończycie ten rząd i tak żeście tą Polskę zajechali. Gnój , srud, ubóstwo ludzi i Afera goni Aferę. Nie tak sobie to pewnie ludzie na poziomie wyobrażali 🤔
Pozdrawiam

08:21, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Widzu TVNWidzu TVN

3 9

Masz to wszystko zapewne u siebie w domu analfabeto ! No i braki w kasie zagrabionej z VAT lub innych przekrętów . W Polsce jest super ! III KADENCJA ZP ! Pozdrawiam

10:08, 06.09.2022

Boss Boss

14 6

Spadaj na drzewo liście pompować.

08:36, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

8 24

Komentarze zwolenników opozycji dokładnie na takim samym poziomie jak ich ulubieńcy.
Potraficie posłużyć się konstruktywna krytyka czy skupiacie się tylko na obrażaniu bo niczym innym nie możecie się wyróżnić?

09:24, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

ulomi umyslowiulomi umyslowi

3 1

Problem w tym ze was nie mozna obrazic bo wy za tepi jestescie .

12:28, 06.09.2022

PatrykPatryk

2 0

Ci co obrażają to inteligencja wyższa

16:59, 09.09.2022

JoJo

8 4

S... Aj oszołomie

11:55, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Robert Robert

3 5

Pozdrawiam wszystkich tarnogórskich folksdojczów

12:38, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

🇵🇱🇵🇱

3 9

Folksdojcze z niemcami powinni reparacje zapłacić za zbrodnie przeciwko ludzkości w tym Polakom .

18:48, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Folksdojcze Folksdojcze

4 8

Mordercy z 1939 - 1945 reparacje zapłacić Polsce TG.

18:51, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

montermonter

8 2

Pani Dziuk i elektorat 70+,13 i14 emerytura oraz dodatek pielęgnacyjny !!!!

20:37, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gorszy Sort Gorszy Sort

7 2

Buractwo na Górach!!!
Ta Tarnogórska Modliszka Klauna przywiozła bez Cyrku.... Emil a ciebie zabrakło 👎👎👎

21:22, 06.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZuziaZuzia

4 3

Różni byli ministrowie ale tego cięcia niechby pokazał się w szkole.sami uczniowie by go wywieźli i szambem przywitali bo to że szkołami robi.pokryjomu i w tvpisior tylko bohater

17:36, 07.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz