Zamknij
20:18, 21.11.2023

Kilka dni temu uroczyście otwarto nową siedzibę Zamkowej Szkoły w Radzionkowie.

Oficjalne otwarcie z udziałem zaproszonych gości m.in. burmistrza i wiceburmistrza Radzionkowa miało miejsce 17 listopada. Program artystyczny przygotowany przez grono i uczniów szkoły, a mottem uroczystości było: "Od jednego marzenia - ku marzeniom wielu".

Zamkowa Szkoła to placówka niepubliczna. Powstała 12 lat temu, po latach przeniosła się do nowej siedziby, która została wybudowana od podstaw. W czasie występów artystycznych odbyła się projekcja filmu, prezentująca, jak w ciągu zaledwie 10 miesięcy wybudowano nową siedzibę.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Płynęli przez całą noc! Otyliada za nami
zobacz fotorelację
OSP Florian Strzybnica ma nowe władze
zobacz fotorelację
Podsumowali rok, pożegnali prezesa
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry, Hiszpania. Sukces naszych tancerek!
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Koszykarki ze Staszica w półfinale
zobacz fotorelację
Miniaturowe kolejki na Dworcu Kultury. Zobaczcie zdjęcia
zobacz fotorelację
Zakłady Chemiczne. Są wyniki badań. Co dalej?
zobacz fotorelację
Nakielskie damy. Co o nich wiemy?
zobacz fotorelację
Alert 24. Po co była wycinka pięknego bzu?
zobacz fotorelację
Zwierzęta w szpitalu. Dobry pomysł?
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz