Zamknij
13:03, 14.05.2025

Dzisiaj w Tarnogórskim Centrum Kultury odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach. Wydarzenie zgromadziło blisko 30 wystawców, którzy przedstawili dziesiątki ofert zatrudnienia – głównie w zawodach technicznych.

Wśród pracodawców znaleźli się m.in. PKM Świerklaniec, Faser, Chemet, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gwarek”, OHP oraz Urząd Skarbowy i ZUS, a także przedstawiciele służb mundurowych. Uwagę przyciągało stoisko sieci Żabka.

Jak mówi dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, Ewa Brachaczek, obecnie na targach pojawiają się przede wszystkim osoby zainteresowane zmianą pracy, a niekoniecznie bezrobotni. Bezrobocie w naszym regionie nie jest wysokie, dlatego dominują odwiedzający, którzy mają już zatrudnienie, ale szukają lepszych warunków.

Wśród ofert przeważały propozycje skierowane do mężczyzn. Pracodawcy szukali między innymi: mechaników i elektromechaników samochodowych, pracowników budowlanych, monterów, spawaczy, pracowników transportu. Oprócz tego były też oferty dla opiekunek osób starszych czy pracowników biurowych.

Czytaj także: TG Mat z Tarnowskich Gór awansował do Centralnej II Ligi Seniorów

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Podsumowali rok, pożegnali prezesa
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry, Hiszpania. Sukces naszych tancerek!
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Koszykarki ze Staszica w półfinale
zobacz fotorelację
Miniaturowe kolejki na Dworcu Kultury. Zobaczcie zdjęcia
zobacz fotorelację
Zakłady Chemiczne. Są wyniki badań. Co dalej?
zobacz fotorelację
Nakielskie damy. Co o nich wiemy?
zobacz fotorelację
Alert 24. Po co była wycinka pięknego bzu?
zobacz fotorelację
Zwierzęta w szpitalu. Dobry pomysł?
zobacz fotorelację
Świetny start naszej uczennicy i reszty ekipy z Brynka
zobacz fotorelację
Powiedzieli sobie tak już 50 lat temu. Złoci jubilaci
zobacz fotorelację

komentarze (2)

Dan2000Dan2000

5 1

I wszędzie umowa zlecenie.Panstwo nic z tym nie robi.A gdzie później emerytura?
Nie student mam 50 lat.Witaj Polsko🙂🙂

21:15, 14.05.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan krzakJan krzak

1 1

Grzybnia powiązana z *%#)!&

09:16, 15.05.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz