Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
11:36, 25.10.2024

Na scenie TCK zaprezentowano widowisko muzyczno-taneczne „Muzyka i taniec przez 4 pory roku”. To efekt zwycięstwa w konkursie.

- Projekt zrealizowano w ramach konkursu burmistrza Tarnowskich Gór na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego „Wydarzenie kulturalne roku” – informuje Julia Ostasz, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Julia Ostasz razem z Anną Wieczorek-Talik tworzą skrzypcowy duet Essence of Music. Na scenie wystąpiły razem z tancerzami z Akademii Tańca Dance a Lot pod przewodnictwem Joanny Wiechowskiej.

- Widowisko spotkało się z wielkim uznaniem ze strony widzów, a sala widowiskowa Tarnogórskiego Centrum Kultury pękała w szwach - zauważa Julia Ostasz.

Czytaj też: Respondek i Jarzombek. To oni za tym stoją [FOTO]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Trzynasta rzeźba gwarka odsłonięta
zobacz fotorelację
Przemysł 4.0 i sukces naszych studentów!
zobacz fotorelację
Strojenie choinki na osiedlowym skwerku seniora
zobacz fotorelację
Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2025
zobacz fotorelację
Wojsko i survival. Szkolenie w 5. Pułku Chemicznym
zobacz fotorelację
Weekend cudów trwa. Nasi wolontariusze mają moc!
zobacz fotorelację
Strzybnicka choinka zabłysła 5 tysiącami lampek
zobacz fotorelację
Klimatycznie na rynku w Tarnowskich Górach. Ruszył jarmark!
zobacz fotorelację
Szkoła w Orzechu obchodzi jubileusz
zobacz fotorelację
Dworzec Kultury w poczekalni
zobacz fotorelację