Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
08:30, 04.12.2022

Zakończyły się warsztaty dla nauczycieli w ramach programu "Akademia Wodna". Wiosną do szkół trafią zbiorniki na deszczówkę.

Warsztaty odbyły się 28 listopada w tarnogórskim urzędzie miejskim. Nauczyciele z Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego i Woźnik dowiedzieli się, jak oszczędzać wodę, jak przywracać ją przyrodzie oraz jak uczyć o tym dzieci i młodzież. Otrzymali też dyplomy i prezenty dla swoich szkół.

W programie uczestniczy ok. 20 szkół i każda na wiosnę dostanie naziemny zbiornik na deszczówkę. Na tym nie koniec, będą bowiem jeszcze zbiorniki podziemne – po jednym dla magistratów w Tarnowskich Górach, Miasteczku Śląskim i Woźnikach oraz dla starostwa powiatowego. – Samorządy same zdecydują, gdzie będą zainstalowane – mówi Agnieszka Łukasiak z Fundacji Veolia Polska.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rodzinna rywalizacja. Święta w kuchni
zobacz fotorelację
Artur Barciś: na scenie czułem się większy
zobacz fotorelację
Piętnastka świętuje jubileusz 35-lecia
zobacz fotorelację
Wojsko szkoli. Zajęcia dla cywilów w 5 Pułku Chemicznym
zobacz fotorelację
Pociąg specjalny przejechał przez Tarnowskie Góry
zobacz fotorelację
Powiat tarnogórski. Budowa marketu Dino
zobacz fotorelację
Urodziny członków UTW. Seniorzy świętowali w pałacu
zobacz fotorelację
Klub Górnika zaprosił na Barbórkę
zobacz fotorelację
Radzionków. Górnicza tradycja wciąż żywa
zobacz fotorelację
Górnicza tradycja znów wybrzmiała w Radzionkowie
zobacz fotorelację

komentarz (1)

kubek kubek

1 0

., po ile beda sprzedawac wode ? moze taniej niz wodociagi

20:43, 04.12.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz