Co? Gdzie? Kiedy?

Zamknij

Święto tańca w Tarnowskich Górach

  • sobota 30 maja, 8.00
  • 30.05.2026
  • Hala sportowa w Tarnowskich Górach
  • 20 zł

Kto lubi oglądać występy zdolnych tancerzy, powinien się pojawić w hali sportowej w Tarnowskich Górach – w sobotę, 30 maja.



Będzie się tam odbywał 14. Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Tańcząc w Jasnościach”, organizowany przez Tarnogórskie Centrum Kultury. Wydarzenie promuje różne techniki taneczne i pozwala się zaprezentować zespołom z całej Polski, w różnym wieku.



W tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na dwóch poziomach zaawansowania – debiuty (początkujący) i open (poziom średniozaawansowani i zaawansowani).



Uczestnicy zatańczą w trzech kategoriach tanecznych – jazz, modern i show dance i zaprezentują się solo, w duetach, mini formacjach, formacjach oraz PAI modern i jazz.



Bilety do kupienia na miejscu w dniu imprezy. Kosztują 20 zł, a dzieci do 10 lat mają wstęp wolny.