Śląski Ogród Botaniczny zaprasza na letnie spacery z przewodnikiem. Spotykamy się w każdy lipcowy oraz sierpniowy czwartek o godz. 17.00 przy bramie głównej Ogrodu (ul. Zejera).
Uczestnictwo w nich jest bezpłatne, ale obowiązuje limit miejsc.