Fotorelacje

Zamknij
12:09, 17.11.2022

W Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach pary małżeńskie świętowały wyjątkowe jubileusze: złote, szmaragdowe i diamentowe gody. 

W trakcie ceremonii pary z 50-letnim stażem małżeńskim odebrały z rąk wójta gminy Zbrosławice Wiesława Olszewskiego medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tradycyjnie na uroczystość zapraszane również są pary, które zawierały związek małżeński 55 i 60 lat temu.

50 rocznicę ślubu świętowali: Krystyna i Władysław Badurscy, Krystyna i Karol Gaidowie, Anna i Henryk Klyszczowie, Marianna i Józef Krzywoniowie, Krystyna i Jan Kuczyńscy, Lucyna i Antoni Liszkowie, Maria i Manfred Musiołowie, Lidia i Józef Opielkowie, Maria i Teodor Pielorzowie, Mirosława i Zbigniew Szymkiewiczowie.

55 rocznicę ślubu obchodzili: Leokadia i Jerzy Dymkowie, Maria i Henryk Krzyszczykowie, Jadwiga i Jan Molendowie, Ewelina i Roman Szulcowie. 

60 rocznicę ślubu obchodzili: Brygida i Kurt Biskupkowie, Ewelina i Ernest Dudkowie, Krystyna i Rudolf Glaglowie, Maria i Kurt Ksionsykowie, Krystyna i Ginter Lisowie, Edeltrauda i Gert Pieczkowie, Zigrid i Józef Sosadowie. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mistrzostwa Radzionkowa w Żeglarstwie. Pyszczaki górą
zobacz fotorelację
Radzionków świętował Dzień Powstań Śląskich
zobacz fotorelację
IV Śląski Zlot John Deere w Kamieńcu
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. „Lato na 500! Misja: belgijka!”
zobacz fotorelację
Podwójny jubileusz w Ożarowicach
zobacz fotorelację
Lasowice potrafią się bawić! Zajrzeliśmy na piknik
zobacz fotorelację
Ta Brynica piykno wieś! Muzyka, śląskie stroje i placki z zilberbronzą
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Uczcili powstańców śląskich
zobacz fotorelację
Uroczyste ślubowanie młodszych ratowników WOPR-u
zobacz fotorelację
Szachiści rywalizowali o mistrzostwo powiatu
zobacz fotorelację

komentarze (2)

WspanialeWspaniale

3 0

Boże daj im zdrowie.na długie lata.

19:44, 17.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szczęście.Szczęście.

2 0

Boże daj im zdrowie.na długie lata.❤️

19:44, 17.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz