Rozpoczęła się realizacja projektu modernizacji infrastruktury drogowej wybranych miejsc w Radzionkowie. Fot. Archiwum UM Radzionków
W Radzionkowie szykują się spore zmiany. Chodzi m.in. o przystanki autobusowe i sygnalizację świetlną.
Rozpoczęła się realizacja projektu modernizacji infrastruktury drogowej wybranych miejsc w Radzionkowie.
W efekcie ma być bezpieczniej i bardziej komfortowo dla mieszkańców.
W ramach projektu m.in. przeniesione zostaną przystanki autobusowe przy ul. Kużaja (Kolonia Hugona) w miejsca widoczne na grafice.

Powstaną też zatoki autobusowe przy ul. Kużaja oraz przebudowane zostaną sygnalizacje świetlne przy ul. ul. Długiej, Kużaja i Knosały.
Natomiast na skrzyżowaniu ulic Kużaja i Nieznanego Żołnierza powstanie nowa sygnalizacja świetlna.
Do tego dochodzą nowe stanowiska dla rowerów i nasadzenia zieleni przy ul. Kużaja oraz nowe miejsca postojowe, w tym dla osób niepełnosprawnych.
Prace prowadzi konsorcjum firm ZIR z Bytomia.
Czytaj też:
Basen w Radzionkowie. Napełnili na próbę główną nieckę. Kiedy otwarcie? [ZDJĘCIA]
Mieszkaniec Radzionkowa zaatakował policjanta. Grozi mu odsiadka
Radzionków na Dzień Kobiet. Występ z lekkim podtekstem... [ZDJĘCIA]
[ZT]40604[/ZT]
1 0
niych tyn caly radzionkow przeniesa na jakos wyspa bo cidry pomylony norod jest !!!!!!!!!
0 0
Dokładnie, niy to co Tarnowskie i ich zakompleksione mieszkańcy, co to jedyn z drugim wyprze się wszystkiego, pochodzenia,wiary,korzeni żeby im ino niy pedzieli że góry to tak naprowdy wiynkszo wioska.
0 0
Tusk , toborowi wydoł i już realizacja.. jednak Niemiec z niemcem sie dogodo . Rojca niech ich nie wpuszczają.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz