Fotorelacje

Zamknij
13:42, 06.05.2026

Zamknięty jest wjazd na pole biwakowe nad zalewem Nakło-Chechło. 

Remontowana jest zniszczona nawierzchnia drogi do pola biwakowego. Jest całkowicie wymieniana na odcinku około 250 m. W ramach inwestycji przewidziano także naprawę ubytków asfaltowych na koronie zalewu i na drodze dojazdowej od strony Tarnowskich Gór.

Całość przedsięwzięcia ma kosztować prawie 200 tys. zł.

Natomiast na polu biwakowym modernizowana jest instalacja elektryczna. Prace potrwają do połowy maja.

Ponadto nad zalewem niedawno zamontowano kamery monitoringu. Już zarejestrowały podrzucenie śmieci.

- Sprawca został zobowiązany do ich uprzątnięcia, jednak w przyszłości podobne sytuacje będą zgłaszane odpowiednim służbom – informuje urząd gminy w Świerklańcu.

Co waszym zdaniem powinno być jeszcze zrobione nad zalewem Nakło-Chechło?

Czytaj też: Olimpijczyk Nowe Chechło na mistrzostwach Śląska

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zwiedzanie pałacu, koncerty i pokazy sprzętu wojskowego
zobacz fotorelację
Święto w upale. Bałkański kocioł i muzyczny koktajl
zobacz fotorelację
Święto policji w Piekarach Śląskich
zobacz fotorelację
Piknik rozpoczął lato dla dzieci w TOTU
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry i... Zakończenia roku szkolnego
zobacz fotorelację
Strzybnica. Rok szkolny zakończony!
zobacz fotorelację
Karambol na DK 94. Droga była nieprzejezdna
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Święto policji za nami, nagrody i awanse
zobacz fotorelację
Nakło-Chechło. Otwarcie sezonu nad zalewem
zobacz fotorelację
Zwiedzanie Małego Wersalu? Kiedyś to będzie możliwe
zobacz fotorelację