Tarnowskie Góry. Na skrzyżowaniu ul. Pokoju i Styczyńskiego, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu policyjnego i samochodu BMW. Fot. Jarosław Myśliwski
Dzisiaj przed godziną 9 w centrum Tarnowskich Gór, na skrzyżowaniu ul. Pokoju i Styczyńskiego, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu policyjnego i samochodu BMW. Na miejscu pracują służby. Są objazdy.
Jak relacjonuje st. sierż. Kamil Kubica, rzecznik prasowy policji w Tarnowskich Górach, radiowóz, w którym było dwóch policjantów, jechał na sygnałach ul. Pokoju. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z osobowym BMW, którym podróżowały 3 osoby.
- Policjanci zostali odwiezieni do szpitala. Wiadomo tylko tyle, że uskarżali się na bóle. Nie było konieczności transportowania pasażerów BMW do szpitala – mówi rzecznik.
[FOTORELACJA]26996[/FOTORELACJA]
W tej chwili jeden pas ruchu w stronę centrum miasta jest zablokowany. Strażacy kierują kierowców objazdem na ul. Bohaterów Monte Cassino. W drugą stronę jest możliwy przejazd.

10 10
Bedzie tak jak z Beata zawsze dziewica z oswiecimia
13 9
niech gość z bmw nie oszczędza na fachowej pomocy prawnej i bezwzględnie uda się na konsultacje lekarską razem ze wszystkimi pasażerami. Znam podobny przypadek i to nie zakończyło się tylko wypłatą z oc sprawcy... długo by pisać. Do adwokata! Szybko!
2 10
@KKK -- Bóg Mnie Wybrał! Te Pana porady świadczą o umiłowaniu prawdy i troski o takich, co zapewne należą do wybranych.
9 8
Większość kierowców bmw myślą że są panami drogi i jeździ z muzyką podkręconą na max więc co się dziwić ze nic nie słyszą.
1 2
Typie, kierowca BMW miał zielone. To policyjny radiowóz chciał przykozaczyć tylko mu nie wyszło… z dobrego źródła mam info ze policjanci jechali na sygnałach mimo ze nie mieli zgody dyżurnego… sprawa będzie miała drugie dno!
9 4
Czy muzyka głośna czy nie policja jadąc na sygnalach też musi uważać żeby nie spowodować wypadku. A ci z bmw szybko do szpitala na obserwacje jak to zrobili policmajstry
3 0
Samochód uprzywilejowany może nie stosować się do znaków drogowych, ale nie zwalnia to kierowcy z obowiązku ostrożnej jazdy. Kierowca samochodu uprzywilejowanego nie ma bezwzględnego pierwszeństwa przejazdu w każdych warunkach. Oczywiście zaraz ktoś to zaneguje.