Tarnowskie Góry. Na skrzyżowaniu ul. Gliwickiej z obwodnicą zderzyły się fiat i citroen. Fot. Agnieszka Reczkin
Wczoraj doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Gliwickiej z obwodnicą w Tarnowskich Górach.
Jak ustalili policjanci, 57-letni piekarzanin jechał fiatem ul. Gliwicką, od strony centrum Tarnowskich Gór.
Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną nie ustąpił pierwszeństwa citroenowi, za kierownicą którego siedziała 73-letnia tarnogórzanka.
Osoby jadące citroenem, w tym dziecko, zostały zabrane do szpitala na badania. Jednak nie odniosły poważnych obrażeń i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Sprawca dostał mandat.


Czytaj też:
Tarnowskie Góry. Będzie szerzej pod wiaduktem na ul. Częstochowskiej
[ZT]38173[/ZT]
3 4
Sami doświadczeni kierowcy
2 0
Za to jak ty przydzwonisz młodzianie to nie będzie co zbierać.
2 1
Zmieńcie organizację ruchu na tym skrzyżowaniu bo takie wypadki to tam za często sie zdarzają
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz