W dzisiejszym wypadku w Radzionkowie ranna została 52-letnia mieszkanka Bytomia.
Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 12 na skrzyżowaniu ul. Unii Europejskiej z ul. Szymały.
Jak wstępnie ustalili policjanci, siedząca za kierownicą forda 50-letnia mieszkanka Radzionkowa wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Na skrzyżowaniu zderzyła się z oplem, którego prowadziła 52-letnia bytomianka.
Mieszkanka Bytomia z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.
Czytaj też:
Zderzenie samochodów dostawczych. 19-letni kierowca...
Wyburzono kamienicę, została zabytkowa elewacja
::news{"type":"see-also","item":"39610"}
Uwaga10:03, 12.01.2023
Na pewno to była blondynka ,a poszkodowana ruda.
Sorry 10:06, 12.01.2023
Dlaczego ci policjanci mają takie brzuchy ,trochę ruchu by się im przydało.
cidry15:23, 12.01.2023
to pomylonce !!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz