Tarnowskie Góry. 14 sierpnia na ul. Częstochowskiej policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca Świerklańca. Jechał motorowerem i się przewrócił. Nic dziwnego, miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.
Kalety. Tego samego dnia na ul. Żwirki i Wigury wpadł 48-latek z Kalet. Jechał skodą i wydmuchał 1,4 promila alkoholu.
Radzionków. 16 sierpnia na ul. Schwallenberga uwagę policjantów zwrócił kierowca opla astry. Było podejrzenie, że 29-letni obywatel Mołdawii jest nietrzeźwy. Pobrano mu krew do badań.
Zbrosławice. 15 sierpnia ktoś zgłosił policji, że w rowie przy ul. Mickiewicza leży samochód na dachu. Kierowcy w pobliżu nie było. Teraz policjanci ustalają, kto jechał suvem, który trafił na policyjny parking.