Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Pożar w Kaletach. Spaliła się toaleta

eka 10:31, 04.09.2025 Aktualizacja: 13:04, 27.10.2025
Fot. OSP Kalety Fot. OSP Kalety

Jak informuje OSP Kalety, wczoraj, 3 września o godzinie 10 jednostka została zadysponowana do pożaru przy ul. Tulipanowej w Kaletach-Kuczowie.

Jak mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, aspirant Maciej Świderski, po godz. 10 strażacy otrzymali wezwanie do pożaru domu jednorodzinnego w Kaletach. Na miejscu zweryfikowano zgłoszenie.

– Paliła się zewnętrzna, drewniana toaleta. Nasze działania polegały na podaniu prądu wody. Na miejscu akcji były trzy zastępy straży – relacjonuje.

Zniszczeniu uległa toaleta, przylegający budynek gospodarczy oraz zbiornik na wodę o pojemności tysiąca litrów.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Siły i środki biorące udział w działaniach:

639[S]37 – GBARt 2,5/16 – OSP Kalety

639[S]38 – GCBA 5/32 – OSP Kalety

631[S]21 – GBARt 3/30 – JRG Tarnowskie Góry

Czytaj też:

Powiat tarnogórski. Odwołany proboszcz i...

Justyna Sieńczyłło w Pałacu w Rybnej. Szpital zaprasza

Tarnowskie Góry. Gra i spotkania z rzemieślnikami

[ZT]63685[/ZT]

 

(eka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%